Revolučné ošetrenie pre spevnenie postavy a znižovanie celulitídy

aug 4, 2023

Zdieľajte toto:

V dnešnom svete, kde je zdravý životný štýl a dokonalá postava na vrchole priority, neudivuje nás, že mnoho ľudí sa usiluje o vyhladenie a spevnenie svojho tela. Medzi najčastejšie ciele patrí odstránenie nežiaducej celulitídy, zmenšenie objemu a formovanie postavy tak, aby sme sa cítili sebavedome a pohodlne vo svojej pokožke. V dnešnom blogu si predstavíme inovatívnu metódu, ktorá ponúka účinné riešenie týchto problémov – ShockWave Dual Power.

Čo je rázová vlna s diatermiou ShockWave Dual Power?

Rázová vlna s diatermiou ShockWave Dual Power je neinvazívna procedúra, ktorá kombinuje dve výkonné technológie: rázovú vlnu a diatermiu. Tieto dve technológie sa spoja do jedného prístroja, čo umožňuje efektívne riešenie problémov s postavou a kožou.

Ako to funguje?

Rázová vlna: Rázová vlna je technológia, ktorá pracuje na princípe pulzných zvukových vĺn. Tieto vlny sa šíria cez kožu a podkožné vrstvy a stimulujú krvný obeh a lymfatický systém. To pomáha pri rozpúšťaní tukových zhlukov a podporuje odbúravanie prebytočnej vody a toxínov. Tým sa zlepšuje vzhľad pokožky a znižuje sa celulitída

Diatermia: Diatermia je technológia využívajúca vysokofrekvenčné elektromagnetické vlny. Tieto vlny prenikajú do hlbších vrstiev kože a spôsobujú ohrev tkaniva. Ohrev pomáha uvoľňovať napätie a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu. Takto sa zlepšuje elasticita kože, ktorá prispieva k tvarovaniu a spevneniu postavy

Výhody ošetrenia rázovou vlnou s diatermiou ShockWave Dual Power:

Odstránenie celulitídy: Ošetrenie sa zameriava na rozpúšťanie tukových zhlukov a zlepšenie cirkulácie, čo vedie k viditeľnému zlepšeniu vzhľadu postihnutých oblastí a redukcii celulitídy.

Zníženie objemu: Stimulácia lymfatického systému pomáha pri odplavovaní prebytočnej vody a toxínov, čo znižuje objem v oblastiach ako stehná, brucho a boky.

Spevnenie a tvarovanie postavy: Diatermia podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čo zlepšuje elasticitu kože a dodáva postave pevnosť a tvar.

Neinvazívny prístup: Ošetrenie je bezbolestné a neinvazívne, čo znamená, že nevyžaduje žiadne rezy ani injekcie, a tým nie je spojené s dlhým časom rekonvalescencie.

Rýchle výsledky: Ošetrenie je zvyčajne pomerne krátke a klienti môžu pozorovať viditeľné zlepšenie už po niekoľkých sedeniach.

Dlhodobé účinky: Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu poskytuje dlhodobé výsledky, čo znamená, že pevnosť a elasticita kože sa budú zlepšovať aj po ukončení ošetrenia.

 

 

Ako prebieha procedúra?

 

Procedúra ShockWave Dual Power je bezbolestná. Terapeut aplikuje prístroj na konkrétnu oblasť tela, ktorú chcete formovať (napríklad stehná, boky, brucho alebo zadoček). Behom niekoľkých sedení, ktoré trvajú približne 30-60 minút, môžete pozorovať zlepšenie textúry pokožky, redukciu celulitídy a zmenšenie obvodu v ošetrených oblastiach. Výsledky sú viditeľné postupne, a to najmä vďaka postupnému tvorbe nového kolagénu a rozkladu tukových zásob.

 

Koho môže táto metóda zaujímať?

 

Rázová vlna s diatermiou ShockWave Dual Power je vhodná pre väčšinu ľudí, ktorí bojujú s celulitídou, nadmerným objemom a stratou pevnosti kože. Ideálni kandidáti sú tí, ktorí sa snažia dosiahnuť lepšiu postavu bez chirurgických zákrokov.

Rázová vlna s diatermiou Shock Wave Dual Power je moderná a účinná metóda na spevnenie postavy, redukciu celulitídy a zlepšenie vzhľadu kože. Vďaka kombinácii rázovej vlny a diatermie ponúka neinvazívne riešenie so skvelými výsledkami. Ak sa cítite frustrovaní z neúspešných snáh o zlepšenie svojej postavy, môže byť táto terapia práve tým, čo hľadáte. Naši odborníci vám pomôžu zhodnotiť vhodnosť tohto ošetrenia pre vaše individuálne potreby.

Bianka Liška Lörincz

Zdieľajte toto: